Наш світ – хмара диму

У класичній еволюційній космології Всесвіт виник з гігантського вибуху матерії та енергії, який називають Великий Вибух. Питання, з яким сучасні фізики борються ось уже багато років звучить так: чи достатньо маси Всесвіту, щоб він у певний момент перестав розширюватися. Чи почне Всесвіт у якийсь момент у майбутньому зхлопуватись, щоб вийшов другий Великий Вибух?

У 1997 р. дослідники оголосили, що Всесвіт не просто розширюється, він розширюється швидше, ніж відразу після створення! Відкриття базувалося на факті, що дуже далекі зірки, що вибухають, набагато тьмяніші, ніж очікувалося. Після більш ніж двох років подальших досліджень та десятків спостережень, вчені починають погоджуватися, що очевидне розширення Всесвіту збільшується. Вчені не змогли це пояснити, тому дійшли висновку, що вони не мають працюючої теорії про Всесвіт. Один дослідник назвав цю проблему «найбільший конфуз» для сучасної фізики.

Тому, коли наступного разу ви почуєте, як вчений з надмірною самовпевненістю розповідає про Великий Вибух, вік Всесвіту, або як усе може закінчитися, ви знатимете, що насправді у храмах науки немає такої впевненості у цьому питанні. Все, що вони знають – Всесвіт розширюватиметься, доки не розчиниться, як хмара диму. Але ми знаємо з Біблії, що нашому Всесвіту прийде кінець, коли Творець повернеться, щоб забрати з собою тих, хто вірить в Ісуса Христа як Господа і Спасителя. Забрати додому, на нові прекрасні Небеса та Землю.

#ДеньзТворцем


Євангеліє від Матвія 24:30a

«І того часу на небі з’явиться знак Сина Людського, і тоді заголосять всі земні племена»

Молитва: Дорогий Господи, допоможи мені підготуватися до Твого повернення. Амінь.