Найгірша гіркота у світі

Не менш як сто з дев’ятисот видів баштанних культур виробляють хімічні речовини, відомі як кукурбітацини. Десять кукурбітацинів, вже відомих та вивчених, – це найгікіші речовини, відомі людському смаку. У процесі дослідів випробувані могли достовірно визначити присутність кукурбітацину – і це в розчині, розведеному один до мільярду! Кукурбітацини ще й отруйні. Відомі випадки, коли свійські тварини гинули, наївшись гарбузів з кукурбітацином. Але найчастіше травоїдні тварини, включаючи комах, знають, що від кукурбітацинових гарбузів і кабачків треба триматися подалі.

Незважаючи на гіркоту кукурбітацину, понад 1500 видів жуків, у тому числі й огіркові жуки, цілком задоволені, поїдаючи цю речовину. Вони чують кукурбітацин на відстані близько метра, і навіть більше – якщо плід пошкоджений. Коли жуки знаходять гіркий гарбуз, вони накидаються на нього і їдять – вчені кажуть, що у жуків просто хвороблива тяга до кукурбітацину. Як експеримент взяли дрібний пісок і капнули на піщинки кукурбітацином. І жуки із задоволенням їли пісок!

Основна гіркота нашого життя йде від того, що ми намагаємося жити за власними правилами, забуваючи про правила Творця. Думайте про Біблію як інструкцію з життя на нашій Землі. Біблія не лише розповідає, як Бог створив нас, вона розповідає нам про Спасителя, який прийшов звільнити нас від наслідків нашого повстання проти Бога.

#ДеньзТворцем


Книга Приповістей Соломонових 27:7

«Сита душа топче й мед щільниковий, а голодній душі все гірке то солодке».

Молитва: Дорогий Батьку, дякую Тобі за те, що Ти послав Свого Сина врятувати мене від гірких наслідків гріхів у моєму житті. Амінь.