Найдивніші генетичні зв’язки

Є один дивний вірус – настільки дивний, що вчені не зовсім впевнені, що це саме вірус, – існування якого повністю залежить від однієї оси-паразитоїда. Без оси вірус не може розмножуватися. Але й оса не може розмножуватися без цього вірусу.

Осу називають паразитоїдом, а не паразитом, бо вона вбиває істоту, в якій живе, а справжній паразит не вбиває господаря. Дія починається практично непомітно для гусениці, яку жалить ця оса. Через десять днів гусениця перестає рухатися, але продовжує міцно триматися за рослину, на якій вона перебуває. Потім личинки оси починають вилуплюватися з яєць, які оса відклала в тіло гусениці, і проїдати собі вихід зсередини. Питання: чому імунна система гусениці не зреагувала на вторгнення чужорідного організму і не знищила ці яйця? Тому що, відкладаючи яйця, оса впорснула незвичайний вірус, який відключив імунну систему гусениці. Єдине місце, де розмножується цей вірус – організм оси, якій він абсолютно не шкодить. Власне кажучи, стосунки оси і вірусу настільки близькі, що ДНК вірусу стала частиною генетичної структури оси.

Вірус настільки тісно пов’язаний з осою, що цей взаємозв’язок вочевидь не результат сліпого випадку, він був кимось задуманий і створений. Генетична залежність вірусу від оси може слугувати вирішальним доказом факту задуму.

#ДеньзТворцем


Книга Пророка Даниїла 4:3

«Які величні Його знамення, які величезні Його дива! Царство Його — вічне царство. Владарювання Його — від покоління до покоління».

Молитва: Господи, Твої чудеса неможливо порахувати, особливо Твій чудовий план спасіння через Сина Твого, Ісуса Христа. Амінь.