Найбільш смертоносна тварина світу

Навряд чи ви багато чули про цю тварину, адже це – останній хижак, з яким варто зустрічатися беззбройній людині. У дикій природі цей звір, фосса, мешкає лише на Мадагаскарі. Типовий екземпляр важить всього від 7 до 12 кг. Довжина тіла фосси близько 70 см, а хвіст найчастіше дорівнює довжині тіла – теж близько 70 см.

Фосса зовні нагадує гірського лева, пуму, і спочатку була віднесена до сімейства котячих. Але ще вона схожа – і зовні, і звичками – на мангуста, особливо завзятістю у сутичках. Через це вчені зрештою визначили фоссу у сімейство віверрових, ближче до мангустів. Ці люті тварини живуть у лісах Мадагаскару, і, незважаючи на свій порівняно невеликий розмір, їдять усе, що має м’ясо. Наука знає випадки, коли фосса вбивала дику свиню – дичину, яка була набагато більшою за мисливця. Місцеві жителі Мадагаскару кажуть, що фосса здатна вбити і бика. Це сама смертоносна тварина у світі без знижок на вагову категорію. Вчені виявили, що близько 1500 років тому, коли Мадагаскар тільки-но заселявся, там мешкала збільшена версія фосси. Ця фосса важила 90 кг, і довжина тіла у неї була майже 2 м – крім хвоста. Ця точно могла собі дозволити полювати і на бика.

Фоссу можна вважати втіленням диявола, але Біблія каже нам, що диявол стоїть за всім злом, і він точно набагато небезпечніший, ніж будь-яка фосса. Тож ми можемо бути вдячні Богові, що Його Син, Ісус Христос, завоював для нас перемогу над гріхом, смертю та дияволом.

#ДеньзТворцем


Перше послання Петра 5:8

«Будьте обережні й пильнуйте, бо диявол, ворог ваш, нишпорить навколо, мов лев, який рикає і шукає, кого б пожерти».

Молитва: Господи, я дякую Тобі. Ти подарував мені Свою перемогу над дияволом. Амінь.