Наїзник смерті

Наслідки гріхопадіння торкнулися всього Творіння. Коли Бог створив нас, Він сказав, що все Творіння було добре, а знаючи Божественні стандарти, можна бути впевненим – Творіння було досконалим. Але людина порушила заборону Бога, і гріхопадіння привело в дію сили смерті, що руйнують усе живе. Типовий приклад творіння з цього спотвореного смертю світу – комаха наїзник. Це невелика істота, схожа на москіта та осу, прекрасна зовні – на світлі вона сяє і переливається, як дорогоцінний камінь. Зовнішній вигляд наїзника, власне, це і все, що вказує на прекрасний світ відразу після Створіння.

Наїзник-самка, коли готова відкласти яйця, знаходить личинок мухи – їх багато мешкає на мертвих тваринах. Потім вона впорскує в тіло личинки отруту, вбиває її і відкладає у тіло кожної личинки від 20 до 40 яєць. Через день-два молоді наїзники вилуплюються з яєць і ростуть у гнізді, поїдаючи личинку. Потім безкрилі самці спаровуються з самками і вмирають там, де народилися. А самки вилітають із гнізда та повторюють весь цикл життя наїзника. Цікаво, що самки мають орган, за допомогою якого вони контролюють запліднення яєць. З незапліднених яєць виходять самці, із запліднених – самки. Слідкувати за балансом статей важливо, це допомагає зберегти популяцію.

Так, наїзники красиві та поведінка їх дивовижна, але їм довелося взяти на себе потрібну, але неприємну роботу зі знищення мертвих тіл. На щастя, у Христі ми з радістю чекаємо на той день, коли Ісус, який переміг смерть, повернеться до нас і подарує всім, хто вірує в Нього, благословення вічного життя.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 2:17

«А з дерева пізнання добра і зла — не їжте з нього: у той день, коли з’їсте з нього, неодмінно помрете!»

Молитва: Господи, я дякую Тобі за спокуту гріхів і спасіння, дароване мені. Я жадаю Твого повернення. Амінь.