Мураха підриває ідею природного відбору

Чарльз Дарвін визнавав, що мурахи підривають його теорію природного відбору. Він навіть наголосив на цьому факті у своїй книзі «Походження видів». Він навіть питав, як ситуацію з примітивною комахою, мурахою, можна пов’язати з його теорією. Він ніколи не знайшов відповіді, і сучасні еволюціоністи теж не змогли знайти гідної відповіді.

Проблемою Дарвіна були робітники мурахи. Незважаючи на те, що вони з’являються в результаті статевого розмноження, вони сильно відрізняються від батьків. Всі вони поділяються на спеціалізовані групи, які відрізняються особливостями будови та поведінки, яких не було у батьків, та в залежності від будови виконують спеціалізовані функції у гнізді. Проблема в тому, що всі робітники мурахи – стерильні самки, так що свої ознаки, що відрізняють їх від інших мурах та від батьків, вони не зможуть передати до наступного покоління. Сучасні еволюціоністи будують теорії про можливість деяких вдалих мутацій, що сталися з мурашиними королевами за їхню еволюційну історію. Однак це пояснення не працює, тому що найдавніша мурашка, що скам’яніла, абсолютно ідентична сучасній. Це означає, що у період понад 70 мільйонів «еволюційних років» немає найменшого доказу еволюції мурах. Звичайно, ми не вважаємо, що світ такий старий.

Можливо, Бог у Божественному передбаченні спеціально створив суспільство мурах саме таким, щоб спантеличити Дарвіна і тих, хто протягом історії підтримував його. У чому б не була причина, ось вам свідчення того, що мурахи не з’явилися в результаті еволюції та в принципі не здатні до еволюції.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 6:19

«І мусиш узяти з собою по парі всього живого на землі, щоб вони вижили з тобою. Вони мають бути чоловічої та жіночої статі».

Молитва: Дорогий Батьку, з мудрістю Своєю Ти створив цей світ, щоб він славив Тебе. Я славлю Твоє ім’я. Амінь.