Може, еволюція не суперечить Створенню?

Всі, хто вважає, що Бог використав еволюцію для створення всіх живих істот, стверджують, що Біблія та еволюція розповідають одну й ту саму історію, лише різними словами. Вони кажуть, що події в обох історіях відбуваються однаково. Чи так це?

У Біблії сказано, що Земля з’явилася раніше за Сонце, а еволюція наполягає, що Сонце існувало до Землі. У Книзі Буття говориться, що морські створіння, у тому числі кити, були створені за день до тварин, що мешкають на суші. Еволюція стверджує, що кити еволюціонували від сухопутних предків. Біблія каже, що рослини суші були створені до життя в океані, а еволюція – що життя, в тому числі рослинне, зародилося в океані. У Книзі Буття сказано, що першими з живих було створено плодові дерева. Еволюція стверджує, що в геологічній історії плодові дерева з’явилися в результаті еволюції порівняно недавно. Біблія вчить, що птахи були створені до сухопутних тварин. Еволюція – що птахи еволюціонували від стародавніх тварин, що мешкали на суші.

Можна й надалі продовжувати цю низку протиріч між Буттям та еволюцією. Мабуть ясно, що історії, які вони розповідають – різні. І існує ще одна, головна суперечність між двома історіями. У Біблії сказано, що смерть – це наслідок гріха людини, а еволюція вважає, що смерть є природною, і що вона – частина еволюційного процесу. Еволюція не пропонує нам надії на вічність. Біблія вчить, що смерть Ісуса на хресті дає нам надію через прощення та вічне життя.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 1:1

«На початку Бог створив Небо та землю».

Молитва: Господи, утримай мене у Своєму Слові, щоб я ніколи не пішов зі шляху істинної віри. Амінь.