Мікроб як доказ таланту Творця

Алюміній, найпоширеніший у земній корі метал, завжди вважався отруйним для живих організмів. Якщо вміст алюмінію у ґрунті збільшується, на хороший урожай можна не розраховувати. Жоден відомий живий організм не використовує алюміній у своєму обміні речовин. Саме тому вчені скептично поставилися до заяви дослідника з Інституту біотехнологій Університету Меріленду у Балтіморі. Вона вважає, що виявила мікроб, якому алюміній не просто не шкодить, він мікробу життєво необхідний.

Дослідник була у поході та проходила біля гарячих джерел у Єллоустонському Національному парку. Там вона помітила щось схоже на глинозем, силікат алюмінію – пізніше виявилося, що це справді був силікат алюмінію. Водяний потік тягнув його темно-зеленим мікробним матом, що росте на камінні. Вона зібрала зразок мікробного нальоту з каміння. Пізніше дослідник із колегами виявили мікроб, якому, як виявилося, для зростання необхідний алюміній. Ці мікроорганізми найкраще розвиваються у гарячій воді – 71 градус по Цельсію. Вчені ще не визначили, яку саме роль у метаболізмі мікробів грає алюміній, але виявили, що чим гарячіша вода, тим більше мікроби потребують алюмінію. Вчені вважають, що алюміній може бути джерелом енергії для організмів.

Якщо буде доведено, що живий організм використовує алюміній, це буде прикладом Божественного таланту. Навколо нас нескінченна різноманітність Його чудесних творінь, і жоден науковий фантаст не зможе вигадати більш неможливих істот, ніж ті, що створені Ним. Живі організми, в існування яких іноді складно повірити, неспроможні виникнути в результаті випадкового повороту еволюції.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 1:20

«І сказав Бог: Нехай вода вироїть дрібні істоти, душу живу, і птаство, що літає над землею під небесною твердю».

Молитва: Тремтячи і благоговіючи, я славлю Тебе за Твоє Творіння, Батьку Наш Небесний. Амінь.