Медуза з очима

Багато авторів вважають, що складно повірити в поступову, протягом тривалого періоду, еволюцію зору – але ж така точка зору існує. Зрештою, око складається з безлічі частин, є ще й зоровий нерв, і має бути особлива частина мозку, що розпізнає побачене. Якщо хоч якась частина з перерахованого не працює, зору не існує, переваги у виживанні – теж.

Але прихильники еволюції не тільки впевнені в еволюції зору, вони ще й вважають, що зір еволюціонував у кілька етапів. Через очевидну відмінність у будові та роботі зорових систем у головоногих, хребетних і кубомедуз, еволюціоністи вважають, що зір у кожній із цих груп розвивався різними шляхами, незалежно один від одного. Кубомедузи краще плавають, ніж прості медузи, і в деяких кубомедуз навіть є ритуал залицяння. У кубомедуз одного виду є очі, їх двадцять чотири, по шість очей на чотирьох стеблинках. Нові дослідження в Лундському Університеті, Швеція, показали, що всі очі кубомедузи спеціалізовані. У восьми очей – по два на кожній стеблинці – є лінзи. В інших є зіниці, які реагують на світло. Вчені вважають, що, незважаючи на таку кількість очей, кубомедуза бачить тільки розмите зображення того, що її оточує. Проте, вона може бачити, отримуючи широкоекранне зображення дійсності.

Здатність бачити – велика милість, дарована Богом, і свідчення того, що все, що є у світі, – Його творіння. Якісь із Його чудес створені так, що ми просто не можемо помилитися, говорячи про їхнє походження.

#ДеньзТворцем


Псалом 139:16

«Ти бачив зародок, Ти стежив, як я формувався, щодня записував мої всі члени, так що нічого не сховалося і не пропало».

Молитва: Дякую Тобі, Господи, за те, що Ти створив усі ці чудеса. Допоможи мені прославляти Тебе своїм життям. Амінь.