Логіка Бога незбагненна людині

Поцікавтеся у будь-якого вченого, і він розповість вам, що лопаті, призначені для роботи в рідкому або газоподібному середовищі, наприклад, у повітрі або воді, повинні мати гладкі краї. Логічно, що лопать із гладкою провідною кромкою буде більш ефективною.

Тому, коли біолог помітив якісь нарости на передній частині моделі плавця горбатого кита, він був упевнений, що це помилка. Після деяких досліджень вчений виявив, що реконструкція була абсолютно правильною. Ці нарости – горбки типу бородавок. Випробування показали, що наявність таких горбків і нерівностей збільшує підйомну силу плавця або хвоста майже на 10 %. Нерівна поверхня знижує гальмування хвостового або грудного плавця майже на третину. Власне, один вчений із цього приводу зауважив, що дизайн набагато вдаліший, ніж «усе, що [наші] системи можуть створити». Натхненні таким зразком, вчені провели дослідження: чи не можуть схожі горбики збільшити ефективність лопатей, створених руками людини, – наприклад, лопатей повітряних турбін і вітроустановок. Також можна виявити подібні нерівності на лопатях вертольотів і вентиляторів.

Наука може відкрити досконалість і перевагу Божого задуму, але вона не може вивчити Його духовну мудрість, досліджуючи світ. Його мудрість відкриє для нас Біблія, розповівши, що Він задумав і створив китів, і ще розповість нам про те, як Він створив і втілює в життя Свій план нашого спасіння через Сина Божого, Ісуса Христа.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 1:21а

«Тож Бог створив велетенських морських тварин, а також все, що живе й рухається в морі — безліч різних живих істот».

Молитва: Дякуємо Тобі, Господи, за те, що Ти відкриваєш нам мудрість Твого спасіння через Твоє святе Слово. Амінь.