Країна Дядечки Дракона

Історики вважають, що більшість стародавніх карт світу насправді – сучасні підробки, тому що на них зображені такі подробиці, про які давні люди не могли знати. Серед найдостовірніших давніх карт є 20 варіантів китайських карт світу, яким вже 4000 років. Частина цих старовин зберігається в музеях світу. Більше того, на них точно зображені географічні подробиці різних країн світу!

Одна з найвідоміших карт – це кругла карта стародавнього світу, яка належала доктору Хендону Харрісу-молодшому. Китай зображений у самому центрі, оточений рештою світу. На карту нанесено відомості про багато земель світу. У давнину китайські картографи любили називати землі за виявленою там визначною ознакою. Наприклад, Австралія, точно зображена на південь від Китаю, зветься «Земля людей Вогняного Щура». Вважається, що це посилання до червоного кенгуру, яких там безліч. Північна Америка намальована досить точно, приблизно за 5,5 тисяч кілометрів у правильному напрямку. Китайські картографи були в захоплені від  системи річки Колумбія в Північній Америці, тому що на карті вона нагадує китайський ієрогліф «дракон». Саме тому Північна Америка отримала назву «Країна Дядечки Дракона».

Стверджувати, що 4000 років тому люди не могли знати таких подробиць про світ, означає, свято вірити в еволюцію. Чим більше ми дізнаємося, тим частіше історичні факти поєднуються з науковими, і всі вони заперечують еволюцію.

#ДеньзТворцем


Книга пророка Ісаї 52:10

«Перед очима всіх народів, привселюдно Господь святу силу проявив. Тепер в усіх кінцях землі побачать всі спасіння, що наш Бог несе».

Молитва: Любий Батьку, я готовий допомагати нести Слово Боже на всі землі. Амінь.