Коли мільярд років – це просто фігура мови

Часто можна почути, як вчені-еволюціоністи говорять про вік знайдених скам’янілостей: «Цій кістці – мільйони років», «Вік цієї кістки – мільярди років». З іншого боку, в Біблії збережені древні календарі з часів Адама (як в 5 главі Буття), і з них можна відстежити час створення – кілька тисяч років тому. Звідки ж прибічники еволюції взяли ці мільйони років?

Усі існуючі системи датування побудовані на передбачуваній еволюційній послідовності життєвих форм. Дехто вважає, що радіоактивні методи датування не залежать від еволюційного дерева, але спеціалізована технічна література говорить нам, що це не так. Вік зразків порід визначається за наявністю так званих «керівних скам’янілостей». Якщо в зразку породи є певна раковина, а еволюційне дерево говорить, що господар раковини жив 55 мільйонів років тому, вік породи визначається просто – 55 мільйонів еволюційних років.

Але ця система датування не завжди працює так, як очікується. Наприклад, є зразок породи з шару, вік якого визначили на підставі інших зразків, і якому, як вважали, 1,1 мільярда років. Але в зразку видно червоточини, а еволюційна історія свідчить, що черв’яки з’явилися лише півмільярда років тому. Той самий зразок потрапив до іншого вченого-еволюціоніста, і він знайшов у породі раковини, вік яких визначив у 545 мільйонів років. Потім цей же зразок досліджував третій учений і зробив висновок, що ці раковини насправді зовсім не раковини. В результаті вік каменю так і не визначили, тому що кожен вчений будує висновки на взаємно суперечних даних.

texture background tree cut annual rings

Так і будуть знаходити камені, які вчені не зможуть «втиснути» в еволюційну тимчасову шкалу, тому що і каміння, і все живе на Землі були створені Богом не мільйони, а тисячі років тому.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 5:5

«А всіх Адамових днів було́, які жив, дев’ять сотень літ і тридцять літ. Та й помер він».

Молитва: Дякую Тебе, Отче, що Ти створив усе і розповів нам про це у Своєму Слові. Ім’ям Ісуса. Амінь.