Кажан і летюча лисиця не родичі?

Рукокрилі не вписуються в жодні еволюційні пояснення. Для того, щоб у них з’явилася система ехолокації, кажани мали одночасно розвинути здатність видавати високочастотні звуки, чути ці звуки і розуміти, що вони означають. А як і чим вони харчувалися до появи цих здібностей? А ще є проблема: як типові для ссавця передпліччя еволюціонували в крило кажана без створення виродків і потвор на проміжних етапах? Навіть еволюціоністи визнають, що еволюція перелічених особливостей дуже проблематична.

Усі рукокрилі поділяються на два підзагони. Кажани невеликого розміру, як мексиканські складчатогуби – це підряд власне кажани. Великі рукокрилі – це підряд крилани. Мозок криланів і мозок кажанів сильно відрізняється у зоровому відділі. Власне, крилани в основному орієнтуються за допомогою зору та нюху, кажани – ехолокацією. Будова представників підряду криланів багато в чому нагадує будову приматів. Але ж жоден еволюціоніст не наважиться припустити, що предками летючих лисиць були примати! Друга складність у тому, що така велика різниця у будові та спеціалізації вказує, що кажани та крилани не могли еволюціонувати від одного спільного предка. Продовживши логічну лінію, отримуємо, що всі характерні ознаки рукокрилих розвинулися у процесі еволюції принаймні двічі.

Біблія пропонує просте пояснення будови рукокрилих та відмінність у будові мозку кажанів та летючих лисиць. Їх створив Бог і дав їм те, що для них було найкраще, що забезпечило б їхнє життя та процвітання. І найменше Він думав про класифікаційні системи.

#ДеньзТворцем


Псалом 33:6

«З веління Господа з’явились небеса, від подиху Його засяяли небесні зорі».

Молитва: Господи, дякую Тобі за те, що Ти Своїм Словом створив життя і даєш його зараз. Амінь.