Камені свідчать

Нам вже розповідали, що м’які мулисті відкладення перетворюються на тверді породи протягом мільйонів років. Прихильники Створення завжди заперечують цю ідею. Нам здається цілком очевидним, що більшість осадових порід, які ми бачимо сьогодні, сформувалася внаслідок Всесвітнього потопу за часів Ноя, а це було зовсім не мільйони років тому. Креаціоністи зазвичай вважають, що Потоп стався близько 4600 років тому. Донедавна еволюціоністи відмовлялися приймати таку дату і стверджували, що це неможливо: так швидко осадові породи не могли сформуватися. А зараз здається, що вони поспішили зі своїми висновками.

Група вчених-седиментологів, які вивчають осадові породи та їх формування, рили траншеї у солончаковому болоті та виявили у бруді кам’яні жовна. Вони стали досліджувати процес формування кам’яних вузликів, і виявилося, що мулисті відкладення можуть перетворитися на шар осадової породи лише за шість місяців! Вчені виявили, що у процесі формування породи беруть участь дві бактерії. Один вид бактерій отримує енергію із солей сірчаної кислоти, що містяться в морській воді. У процесі ці бактерії виробляють сірководень. Другий вид бактерій функціонує приблизно так само. Але якщо в середовищі є надлишок сірководню, це впливає на сполуки заліза, змушуючи їх вступати в реакцію з сірководнем та іншими солями. В результаті виникають кам’яні жовна сульфіду заліза (залізного колчедану) і карбонату заліза (залізного шпату) – осадових порід, які тверділи настільки швидко, що часто всередині конкреції живі істоти кам’яніли, не встигнувши розкластися.

Наука підтвердила те, що креаціоністи, які вірять у істинність сказаного в Біблії, завжди підозрювали. Існують природні процеси, які формують осадові породи у короткий проміжок часу, про який говорить біблійна історія – потрібно лише буквально прочитати сказане у Біблії.

#ДеньзТворцем


Євангеліє від Луки 19:40

«У відповідь Він сказав: Кажу вам, коли вони замовкнуть, кричатиме каміння».

Молитва: Батьку, я дякую Тобі, що все Творіння свідчить про Твою славу. Амінь.