Імовірність еволюції

Еволюціоністи пояснюють, що життя зародилося від неживої матерії в середовищі типу «первинного бульйону». Роками вони розробляли сценарії, як це могло відбуватися. Вони пропонували ізольовані озера, калюжі води на схилах вулканів чи океани. Давайте розглянемо загальні математичні принципи, що у цих сценаріях.

У науці прийнято, якщо людина висуває теорію, вона має надати докази цієї теорії. Але ніхто не пропонував доказів для неймовірного припущення, що життя зародилося з неорганічних речовин. Але все ж таки, наскільки неймовірною є еволюційна теорія про походження життя? Беручи до уваги умови які, на думку еволюціоністів, існували на момент зародження життя, шанс для еволюції нормального, простенького білка ізо-1-цитохрому становить один до одного з 75 нулями. Але білок це не жива істота, здатна до розмноження. Зважаючи на ті самі умови, шанс появи на світ молекули ДНК, з її здатністю відтворення, становить 100 мільярдів мільярдів до одного. Шанс отримати найменшу клітинку – один до одного з 4478296 нулів!

Науковий аналіз заяв еволюціоністів про походження життя показує, що всі їхні теорії про походження життя – лише фантазії. Як знає кожен віруючий, Бог – початок всіх життів, включаючи ваше і моє. Так було і так завжди буде.

#ДеньзТворцем


Книга Йова 10:12

«Життя і милосердя Ти мені дав, а Твій нагляд оберіг мій дух».

Молитва: Дорогий Батьку Наш Небесний, дякую Тобі за дар життя та вічного життя. Амінь.