Імбир – чудові ліки

Натуральні лікарські засоби частіше діють краще і без побічних наслідків, порівняно зі штучно синтезованими ліками. Імбир з давніх-давен застосовувався як натуральний засіб від нудоти. Декілька сучасних досліджень підтвердили, що імбир діє навіть краще, ніж драмамін, патентований засіб від нудоти.

Імбир, про який йдеться, одержують з коренів тропічної рослини висотою від 60 до 120 см. Колись імбиром заспокоювали бджіл, щоб можна було спокійно зібрати мед. У 1988 р. у процесі досліджень голландським морським кадетам давали капсули з імбиром чи плацебо. Результати показали, що імбир значно ефективніше зменшує випадки морської хвороби. У 90-х роках ХХ століття два дослідження продемонстрували, що імбир позбавляє нудоти та блювання, викликаних хіміотерапією та деякими операціями. У Юті провели порівняння ефективності імбиру та драмаміну. Студентів шість хвилин крутили на стільцях під нахилом. Жоден учасник гурту, який приймав драмамін, не протримався усі шість хвилин. Половина студентів із групи, яка приймала імбир, протрималася цілих шість хвилин. (Дослідники попереджають: перш ніж користуватися імбиром, проконсультуйтеся з лікарем, тому що імбир може погано поєднуватися з деякими ліками.)

Коли Бог помістив корисні натуральні лікарські засоби серед Свого бездоганного Творіння, Він забезпечив нас зціленням ще задовго до того, як воно нам знадобилося. Така турбота говорить про те, що ми маємо люблячого Творця. Найбільшим Його даром є духовне зцілення через прощення гріхів, що дається від Сина Божого, Ісуса Христа.

#ДеньзТворцем


Книга пророка Єзекіїля 47:12b

«Щомісяця вони родитимуть, оскільки вода з храму тече до них. Плоди їхні підуть на поживу їжу, а листя — на ліки».

Молитва: Господи, я дякую Тобі за всю Твою доброту до мене зараз і навіки віків. Амінь.