Гріх збочив все – страждають навіть жаби

Дослідники намагаються з’ясувати, чому з’являються жаби із зайвою парою лап, або зовсім без лапок. Жаба із зайвими лапками чи без лапок зовсім – не рідкість, такі випадки очевидці описували ще сторіччя тому. Справа в тому, що такі випадки почастішали. Хтось вважає, що в цьому винне забруднення навколишнього середовища, хтось звинувачує в цьому ультрафіолетове випромінювання, що посилилося. Але можливі причини розглянутих каліцтв чомусь не асоціюються більше з жодними змінами у диких тварин. А зараз деякі відповіді починають прояснюватися.

Два різні дослідження вказують на плоского хробака як на винуватця відхилень. У Каліфорнії провели дослідження жаб з відхиленнями в будові, і виявилося, що у ставках, де живуть такі жаби, мешкає також і вид равликів, у яких паразитує плоский черв’як. Друга робота проходила на Тихоокеанському Північному Заході, і результати показали, що схема патологій у жаб повторює типову схему ураження паразитами. Вчені впевнені, що ця схема точніше пояснює стан речей, ніж ймовірний вплив небезпечних речовин (у даному випадку – ретиноїдів). Вчені, які досі підозрюють техногенний фактор (забруднення середовища людиною), наголошують, що плоскі черв’яки винні в деформаціях у жаб не у всіх випадках.

Ми знаємо, що справжня причина патологій та каліцтв – глобальне забруднення навколишнього середовища людиною. І цей шкідливий вплив називається гріх. Саме гріхопадіння людини принесло смерть і розкладання в прекрасний і досконалий світ, створений Богом, тому що непокора Богу тягне за собою наслідки. Все Творіння стогне від наслідків гріхопадіння. Тому Бог послав Свого Сина, Ісуса Христа, звільнити нас від наслідків наших гріхів. Одного разу Він прийде і назавжди звільнить усіх, хто вірує, і Творіння від гріха.

#ДеньзТворцем


Послання до Римлян 8:22

«Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі».

Молитва: Отче Наш, допоможи мені підготуватися до повернення Господа мого Ісуса Христа. Амінь.