Грецькі піраміди

Чуючи слова «будівельники пірамід», ми насамперед згадуємо єгиптян, інків чи ацтеків, які зводили піраміди-храми та піраміди-усипальниці з релігійними цілями. Мало хто знає, що греки також будували піраміди. І, що цілком очікувано, у греків це були побутові споруди, які давали реальну щоденну користь.

Було ідентифіковано 13 грецьких пірамід, усім – близько 2500 років. Піраміди заввишки 12 метрів розташовані на пагорбах біля міста Феодосія у Криму. Вони складені з блоків пухкого пісковика, через який могли проникати місцеві суховії. Коли прохолодний вечірній вітер проходив через будову з пісковика, волога з повітря осідала на камені. Конденсат стікав униз, до основи піраміди, де його збирали і по трубах відводили до міста. Археологи вивчили глиняні труби, що відходять від пірамід, і підрахували, що кожна піраміда могла дати дивовижну кількість води – майже 53 000 літрів на день!

Ці технічні та ефективні піраміди відображають істину – людина завжди була розумною. Ось ви, мабуть, і не знали, що таким чином можна збирати воду з повітря в промислових масштабах. Піраміди давали можливість вижити якийсь час у сухому кліматі, шанс на тимчасове життя. Вічне життя походить тільки від живої води, яку Ісус дає нам через прощення гріхів. Його вода дає нам вічне життя.

#ДеньзТворцем


Євангеліє від Івана 7:38

«Хто вірить у Мене, то як сказано у Святому Писанні, ріки живої води потечуть із серця його».

Молитва: Господи, допоможи мені розділити живу воду, яку дав мені, з іншими людьми. Амінь.