Гімн проти еволюції

Хоча безліч живих істот видають упорядковані музичні звуки – чи можна сказати «пісні»? – завжди думали, що тільки людина використовує навколишні предмети для отримання особливого тембру звуку. Іншими словами, вважалося, що тільки людина використовує музичні інструменти. Але проста жаба зруйнувала це упередження!

На еволюційному дереві вузькорота деревна жаба з Борнео знаходиться дуже далеко від людини. І ось дослідження показали, що жаба шукає особливі дупла в деревах, наповнені водою. Сидячи в дуплі, у воді, самець жаби співає свої пісні, приваблюючи самку. Зрозуміло, що кожне дупло відрізняється від інших, так само як і кількість води у всіх дуплах різна, і акустичні властивості в них різні. Але жаба знає, як вийти з положення: самець видає кілька пробних звуків, то нижче, то вище, оцінюючи резонанс. Щойно максимального ефекту резонансу досягнуто, самець починає щосили співати свою пісню. Для перевірки здібностей жаби вчені посадили самця в трубу, де можна було змінювати рівень води, і, відповідно, резонансну частоту. Щоразу, коли вони змінювали рівень води, жаба видавала кілька криків і знаходила потрібну частоту для посилення резонансу.

Жаба, яка навчилася використовувати сторонні об’єкти як музичний інструмент, жодним чином не вписується в теорію еволюції. А в Біблії, навпаки, сказано, що музика – великий дар Творця, який може наділити музичними здібностями будь-яку істоту, яка забажає.

#ДеньзТворцем


1 Книга Хронік 16:42

«Геман з Єдутуном були відповідальні за сурми й цимбали для музикантів, інструменти для оспівування Господа, а сини Єдутуна відповідали за браму».

Молитва: Дякую Тобі, Отче наш, за чудовий дар – музику. Допоможи мені використати цей дар для оспівування спасіння, що Ти дав нам через Ісуса Христа. Амінь.