Геном мухи

Гени несуть біологічну інформацію, яка робить кожен вид тим, чим він є. Еволюція говорить, що всі організми з’являлися від простих до складних. Це означає, що ми повинні повірити, що у складніших організмів буде більше генів. Концепція Божественного Створення інша: кожна істота була створена з таким генетичним матеріалом, який потрібен їй для виживання в передбачуваних умовах проживання. У результаті рівень генетичної складності живих організмів залежить від їхнього способу життя, а не від місця в передбачуваній еволюційній ієрархії.

Сьогодні еволюціоністи спантеличені повним геномом звичайної плодової мушки, який нещодавно опублікували. У дрозофіли є нервова система, складна будова тіла і навіть імунна система, і вона — перша тварина, для якої склали повну карту геному. Інтрига починається з відкриття, що у плодової мушки від 13 до 14 тисяч генів. Простий дощовий черв’як, якого еволюція вважає однією з перших сухопутних тварин, мав би бути генетично примітивним — але в нього понад 18 000 генів. Генетичні відмінності між черв’яком і мушкою говорять на користь розумного задуму. Сліпий черв’як живе, покладаючись на почуття нюху, тому в його геномі близько 1000 генів відповідають за органи, що вловлюють і розпізнають запахи. Зряча мушка набагато менше залежить від запахів, і тому в неї тільки 100 генів відповідають за цю систему.

Це просто ілюстрація того, що справжні наукові знахідки ніколи не будуть суперечити Біблії і підтримувати теорію еволюції.

#ДеньзТворцем


Псалом 119:73

«Руки Твої створили мене й збудували мене, подай мені розуму, й хай я навчусь Твоїх заповідей!»

Молитва: Допоможи мені, дорогий Отче, жити таким життям, яке Ти призначив для мене. Амінь.