Генетично ми швидше курчата, ніж миші

Згідно з еволюційною теорією у людей і курок 300 млн. років тому був один спільний предок. Трохи пізніше за еволюційною шкалою ми мали спільного предка з мишами. Зі сказаного можна було б зробити висновок, що за еволюційними мірками генетично ми ближче до мишей, ніж до курчат. Звичайно, ми, як християни, маємо вагомі причини не визнавати ці численні мільйони років.

У міру того, як еволюціоністи все більше дізнаються про генетику різних видів живих істот, вони стикаються з деякими несподіванками. Виявляється, генетична інформація спростовує очікувані та давно передбачувані еволюційні відносини. Наприклад, нещодавно вчені порівняли сегменти генів курки, людини та миші. Якби вони з’явилися на світ в результаті еволюції, слід очікувати більше подібності між генним матеріалом миші та людини. На свій подив дослідники побачили, що з курками у нас більше загальних генних сегментів, ніж з мишами! Вчені спробували пояснити такий несподіваний результат тим, що гени миші змінюються швидше, ніж гени курки чи людини.

І знову ці генетики спростовують заяви еволюціоністів. Коли ми дізнаємося, за що відповідають ті ділянки генів, які ми вивчаємо, тоді, можливо, зрозуміємо, чому є ця подібність. Ми можемо заздалегідь сказати, що це знання прославлятиме мудрий задум нашого Творця.

#ДеньзТворцем


Псалом 59:9

«Здійми на глум їх, Господи, і присором!»

Молитва: Господи, допоможи мені побачити, як пізнають нові знання Тебе. Амінь.