Еволюцію не врятує ретуш на зображеннях неандертальців

Еволюцію не врятує ретуш на зображеннях неандертальців

Першого неандертальця виявили 1856 року. Еволюціоністи швидко влаштували його в ряд свідчень еволюції людини. Щоб неандерталець виглядав більш наочно як доказ еволюції людини, вони реконструювали його таким чином, що він вийшов схожим на щось середнє між людиною та мавпою. З роками знаходили дедалі більше свідчень, і неандерталець став все більше схожим на людину. Він почав випрямлятися, і шерсть з тіла почала зникати. Вираз обличчя став більш осмисленим та розумним.

Нині є кілька точок зору на місце неандертальця. Комусь дуже не подобається втрачати такий, як здавалося, очевидний доказ еволюції людини, а хтось стверджує, що з кожною новою знахідкою неандертальця все складніше відрізнити від людини.

У 1997 році група німецьких вчених знайшла три аеродинамічні дерев’яні списи, які віднесли до неандертальської культури. Дослідники у Франції та Португалії виявили у печері, де жили неандертальці, досить складні прикраси та інструменти. Люди, які чіпляються за старе сприйняття неандертальців, заявляють, що неандертальці просто імітували поведінку людей, які виготовляли прикраси. Але предмети, знайдені у Франції та Португалії, унікальні за стилем. У поселеннях неандертальців знаходять підвіски, і, на думку вчених, це говорить, що неандертальці розуміли символізм, як і ми з вами. Старе ставлення до неандертальців як до пожирачів падалі не виживає – знайдено докази того, що вони полювали та самі вбивали тварин.

Так, неандертальці жили в печерах, але й інші люди жили так само. Вчені роблять висновки, що неандертальці були такими самими людьми, як і ми з вами, як і каже нам біблійна історія.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 4:20

«Ада народила Йовела: він був батьком тих, хто живе в наметах і розводить худобу».

Молитва: Дякую Тобі, Господи, за те, що маю місце для життя. Захисти помешкання Твого народу. Амінь.