Еволюціоністи зіткнулися із сюрпризом

Згідно з біблійною історією, Бог створив людину близько 6000 років тому, і людина була досконалою. Слід зазначити, що людина була досконалою не лише морально, а й генетично. Згідно з теорією еволюції, наші предки відокремилися від мавп мільйони років тому. Обидві точки зору сходяться на тому, що кожне покоління людей додає мутацій у існуючий генофонд людини.

Скільки мутацій може принести кожне покоління? Щоб це з’ясувати, в Університеті Сассекса та Единбурзькому університеті провели спеціальні дослідження. Вивчили ДНК живих батьків та дітей та відомі частоти появи мутацій у ссавців. Вчені припустили, що деякі мутації будуть смертельними і не будуть включені до загального генного пулу. Також вони вважали, що незначна кількість мутацій буде сприятливою – припущення, яке так ніхто ніколи не підтвердив. Зрештою вони підрахували, що кожне покоління додає до генофонду людини 100 шкідливих мутацій. Опубліковані підсумки досліджень свідчили: за мільйони років еволюції людини мутацій мало накопичитися стільки, що ми вже вимерли багато років тому!

Це дослідження очевидно свідчить про те, що людина з’явилася нещодавно і Земля була створена відносно недавно, як і сказано в Книзі Буття. Але земне життя людини закінчиться, коли прийде Ісус Христос і забере всіх віруючих жити на нових небесах і новій Землі.

#ДеньзТворцем


Євангеліє від Матвія 24:44

«Ось чому й вам слід бути напоготові, бо Син Людський прийде тоді, коли ви Його не чекатимете».

Молитва: Господь, Твоє Слово істинне, і я з радістю чекаю на Твоє повернення за мною. Амінь.