Для наших стародавніх предків і «Сатурн-5» – не вантаж!

Ми дивимося на єгипетські піраміди і дивуємось, як люди давнини могли звести такі гігантські споруди. Насправді такі питання – це питання джерела людського інтелекту і винахідливості. Розум і схильність до творчості та винахідництва, які людина отримала при появі на світ від безумовно розумного Бога-Творця, чи ці ж якості, але отримані внаслідок дій сліпих сил еволюції?

У стародавньому місті, яке греки називали Геліополісом, римляни переробили древній грецький храм у храм Юпітера. Храмовий комплекс здивував навіть римських будівельників. Довжина споруди 762 метри, що робить її однією з найбільших кам’яних будівель у світі. На терасі, на висоті семи метрів знаходяться три гігантські кам’яні плити. Це оброблений пісковик, розміри блоків – 5 х 4 м, довжина в середньому 21 м. Вага кожного блоку близько 800 т, і це три найбільші оброблені камені у світі. Такий блок утричі більше, ніж будь-який камінь із пірамід!

Люди не тільки підняли це колосальне каміння на семиметрову висоту, адже спочатку їх треба було дотягнути з каменоломні, яка за кілометр від місця будівництва. Біля каменоломні залишився ще один камінь, великих розмірів і вагою близько 1000 т – він просто розчавив колоди, на яких блоки перетягували до храму. Перший в історії людства офіційно зареєстрований вантаж подібного масштабу – це гігантська ракета-носій NASA «Сатурн-5», але її до стартового майданчика доставляла така ж гігантська машина, гусеничний транспортер.

Чому давні люди змогли б перемістити будь-яку з ракет Сатурн-5? Тому що джерело розуму – Творець, а не сліпа еволюція.

#ДеньзТворцем


Книга Йова 38:36

«Хто мудрість вкладає людині в нутро? Або хто дає серцеві розум?»

Молитва: Дорогий Батьку, дякую Тобі за те, що Ти не використовував еволюції для мого створення. Амінь.