Дивовижна бабка

Літаючі істоти – це велика проблема всіх, хто вірить, що ми з’явилися у світі завдяки еволюції. Птахи, ссавці, рептилії, комахи і навіть деякі риби літають, ну, або, принаймні, планують, використовуючи різні частини тіла як кермо. І так багато цих літаючих створінь, що еволюціоністи змушені стверджувати, що політ еволюціонував кілька разів.

Один із найкращих літунів тваринного світу – бабка. Вона може махати всіма чотирма крильцями одночасно, і тоді збільшується швидкість, а може – передньою та задньою парою по черзі, і тоді зростає маневреність. Бабки можуть літати зі швидкістю понад 40 км/год, а то й швидше. Вони вміють зависати у повітрі, «давати задній хід» і здійснювати перевороти в повітрі.

Бабки харчуються дрібними комахами, у тому числі і комарами, звідси її прізвисько в англійській мові «комариний яструб». Бабка здатна побачити комарика з метрової відстані, підлетіти, схопити його і повернутися на вихідну точку за секунду з невеликим! Літальні м’язи становлять від третини до половини маси тіла бабки. Кожне її око складається з 30 тисяч фасеток, очі розташовані так, щоб поле зору досягало 360 градусів.

У палеонтологічному літописі бабки не тільки з’явилися повністю сформованими, серед скам’янілостей набагато більше видів бабок, ніж існує зараз. Одна з копалин бабок була розміром з ворону! Навіть ВПС США вивчали бабку, щоб дізнатися, як вона літає.

Бабка – не результат природного відбору. Цілком очевидно, що це істота спеціального, особливого дизайну, і Творець цієї істоти розуміє специфіку польоту набагато краще за людей. Її Творець – і наш Творець, Бог.

#ДеньзТворцем


Книга Йова 39:26

«Чи з твого вміння непорушно зупинився яструб, розпростерши крила, дивлячись на південь?» Молитва: Дякую Тобі, любий Батьку, за красу та унікальність бабки. Воістину Ти будеш прославлений! В ім’я Ісуса. Амінь.