Динозаври в Австралії

Якщо біблійна історія – правда, тоді динозаври жили одночасно з людьми. Є думка, що цим пояснюються численні легенди про драконів. У різних куточках світу ці легенди переказували багато поколінь поспіль. На жаль, за кілька сотень років такі легенди неминуче спотворюються. Коли Австралію почали заселяти європейці, Америка вже була державою. Європейці виявили, що у австралійських аборигенів є розповіді про чудовиська. Аборигени наполягали, що ці чудовиська були абсолютно реальними істотами із плоті та крові.

Аборигени Північної та Східної Австралії розповідають про тварину, яку вони називають бурруньйор. Опис цього звіра збігається з описом алозавра. У 1961 року в цій частині Австралії мисливець повідомив, що бачив двоногу рептилію завдовжки близько 7 метрів. Аборигени Центральної Австралії розповідали про калта, який за описом схожий на диплодока або апатозавра. Так само, як і ці динозаври, калта мешкав у болотах і харчувався рослинами. На наскельних малюнках у печерах Північної Австралії зображені подібні істоти. Туземці відмовлялися селитися біля озера Галілея у західному Квінсленді, бо в озері жило чудовисько. Ця істота, яку вони називали баньїп, за розповідями була схожа на плезіозавра.

Опис чудовиськ у туземців Австралії точно збігається з описом динозаврів, відомих у всьому світу, що говорить про те, що це не давні легенди, а недавні відомості – саме те, що ми могли б очікувати, якщо біблійна історія точна.

#ДеньзТворцем


Книга пророка Єзекіїля 32:2b

«… мов морська потвора, виприскуєш воду по ріках своїх, і скаламучуєш воду ногами своїми, болотиш ти їхні річки!»

Молитва: Дорогий Батьку, я славлю Тебе, бо можу покладатися на Твоє Слово спасіння. Амінь.