Чи так ми гарні насправді

Чи правда, що ми, люди, такі гарні, що краще бути не може? Згідно з думкою кількох авторитетних еволюціоністів, людина влаштована оптимально добре, і для нас еволюція закінчена. Дехто з цим не згоден, стверджуючи, що людина все ще перебуває у процесі еволюції, але зміни невидимі. Хоча і перше, і друге твердження мало схожі на наукові, але вони таки розпалили нові суперечки серед еволюціоністів.

Суперечки ці дивовижні, особливо у частині передбачуваної еволюційної історії людини. Згідно з еволюцією сучасна людина з’явилася в одну мить історії, еволюціонувавши з якоїсь мавпоподібної істоти. Якщо еволюція та її тимчасова шкала не брешуть, практично в кожному поколінні наших предків мали бути помітними набуті еволюційні покращення – порівняно з попереднім поколінням. І чому раптово еволюція зупинилася? Невже сучасна медицина, яка рятує навіть найслабших, зупинила еволюцію?

Еволюція наголошує, що в нас зменшується кількість мутацій. У примітивному минулому жінка народжувала протягом усього репродуктивного періоду свого життя. Що старша вона ставала, то більше мутацій було в дитини. Але в наш час народжують переважно молоді жінки, з віком припиняючи репродукцію.

Говорити, що людина така хороша, що краще бути не може, означає демонструвати гординю суєтного мислення, успадкованого в еволюції. Насправді ми можемо стати незрівнянно прекрасними через прощення гріхів, яке дається нам милістю через віру в Ісуса Христа.

#ДеньзТворцем


Книга Приповістей Соломонових 16:18

«Бундючність веде до погибелі, пиха є причиною падіння».

Молитва: Господи, я дякую Тобі за прощення і чекаю досконалості, яку я знайду на небесах. Амінь.