Чи може людина стати безсмертною?

Коли Адам і Єва згрішили в Едемському саду, вони принесли смерть у цей світ. Смерть – ворог, але для віруючого, який здобув вічне життя, смерть – це двері виходу зі світу, повного гріхів, у світ Ісуса. Сучасна наука довела, що клітини нашого тіла несуть у собі інформацію, яка якось приведе їх до смерті. Додайте до цього стомлення та знос, викликані повсякденним життям, нещасні випадки – і смерть стає неминучою.

Але деякі сучасні вчені вважають, що вони за крок від відкриття, яке зможе збільшити тривалість життя людини вдвічі. А дехто впевнений, що вони можуть перемогти смерть. Щоразу при розподілі клітини ДНК стає коротшим. Коли ланцюжок ДНК коротшає до запрограмованої довжини, замість поділу клітина вмирає. Дослідники відкрили білок, який може відновлювати кінцеві ділянки ДНК, теоретично запобігаючи запрограмованій смерті. Ще вчені навчилися вводити нові нейрони в мозок, відновлюючи його до молодого. Ідуть експерименти щодо вирощування нових органів для трансплантації. Ці та інші процедури, як кажуть вчені, можуть назавжди покінчити зі смертю. На жаль, деякі з процедур, що омолоджують, проводять за рахунок життя дітей, убитих при аборті або вирощених в лабораторії людських ембріонів.

Чи може людина перемогти смерть, яка виникла через її власне гріхопадіння? Тільки одна Людина може зробити таке. Ісус Христос, Боголюдина, дає вічне життя всім, хто вірить у Нього як у Господа та Спасителя, і для віруючих перетворює смерть на легку тінь.

#ДеньзТворцем


Псалом 22:4

«Якщо я піду і долиною смертної тіні, не злякаюся зла, бо Ти зі мною; Твоє жезло і Твоє посох – вони заспокоюють мене».

Молитва: Дякую Тобі, Господи, за те, що Ти дав мені прощення моїх гріхів та вічне життя. Амінь.