Чи може легенда про фенікса бути правдою?

Легенді про фенікса тисячі років. За легендою птах фенікс мешкав в Аравійській пустелі сотні років. Передчуваючи смерть, він запалив себе і згорів на власному похоронному багатті. Потім він повстав з попелу, молодим, оновленим ​​на наступні сотні років.

Доктор Моріс Бартон, натураліст із Британії, припустив, що ця легенда цілком може мати під собою підстави. Він каже, що деякі птахи люблять гратися з вогнем. Британський грак – птах трохи більший за ворону. Коли доктор Бартон пропонує граку, який живе у нього в заповіднику, незапалений сірник, то грак бере його так, щоб цього було зручно клювати. Коли у грака горить сірник, він швидко засовує запалений сірник під крило – збоку здається, що він хоче підпалити себе. Коли граку дають солому і сірник, він підпалює солому, після чого лягає, розкинувши крила, на солому, що горить, і лежить так, поки вогонь не згасне. Цілком можливо, що в давнину люди помітили таку поведінку і вигадали легенду про фенікса, щоб пояснити побачене.

Доктор Бартон підкреслює, що така поведінка властива для розумних птахів, таких як граки та сойки, які підбирають тліючі викинуті сигарети і відлітають з ними. Схоже навіть, що така дивна поведінка є причиною багатьох пожеж. Легенда про фенікса може бути неправильним тлумаченням реальних фактів, але ми завжди можемо довіряти Біблії – тому що в цій Книзі точні записи подій від Створення до вічності.

#ДеньзТворцем


Дії святих апостолів 27:12a

«Оскільки пристань не була зручною для зимівлі, більшість радила відпливти звідти, щоби при можливості дістатися до Финіки й перезимувати в критській пристані…»

Молитва: Батьку, я дякую Тебе за те, що я можу довіряти Твоєму Слову в усьому, чому вона вчить. Амінь.