Червоноока риба-снайпер

Рибка чорний малакост, у якої паща схожа на дірявий черевик з цвяхами, що стирчать, тим не менш володіє деякими дивовижними властивостями. Рибка невелика, трохи більша за 25 см, живе на глибині від 500 до 1500 м. На таку глибину крізь товщу води пробивається лише слабке блакитне світло. Всі зрячі тварини, що мешкають на таких глибинах, чудово бачать і при такому слабкому освітленні, але практично ніхто не розрізняє світло в червоній частині спектру. Ніхто, крім малакоста, і він використовує це як свою секретну зброю.

Малакост – єдина істота, у якої в очах, точніше в сітківці очей міститься хлорофіл. Саме цей секретний компонент дає малакосту можливість бачити червоне світло у глибині. Але навіщо йому такі здібності, адже там немає червоного світла, щоб дивитися на нього? А він сам дає червоне світло. Здобич малакоста це світло вловити не може, а він чудово бачить, як світло з його «прожекторів» відбивається від тіла здобичі. Малакост, як снайпер, який користується інфрачервоним приладом спостереження, щоб побачити ціль у темряві.

Малакост – просто живий набір аргументів на користь розумного Творця. Його унікальна здатність бачити червоне світло там, де цього світла немає, незрозуміла з погляду природного відбору. До того, як він розвинув собі здатність бачити червоне світло, звідки він знав про нього? А навіщо в нього з’явилася здатність випромінювати світло такого кольору, з яким він ніколи не стикався? Здатність цієї дивовижної рибки вистежувати здобич за допомогою світла, невидимого для неї, вказує на роботу мудрого та всемогутнього Творця.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 1:20a

« І сказав Бог: Нехай виведе вода плазунів, живі душі…»

Молитва: Дорогий Батьку, я славлю Тебе за ті чудеса, які Ти створив Амінь.