Будова Сонячної системи бентежить вчених

Наша Сонячна система організована напрочуд точно і злагоджено. Планети рухаються точними, стабільними орбітами, практично круговими. Така будова запобігає зіткненню Землі з іншими планетами. Еволюційні теорії про виникнення Сонячної системи завжди стверджували, що вона сформувалася в сучасному вигляді з вихору розпечених газів, що обертається навколо Сонця.

Зараз, коли астрономи відкрили планети, що обертаються навколо інших сонць, їм доводиться переглядати теорії формування Сонячної системи. Проблема в тому, що в жодній системі планет – крім нашої – немає такої впорядкованої структури, і всі планети, відкриті на сьогоднішній день, розташовані набагато ближче до зірок, ніж Земля до Сонця. Тому температура поверхні цих планет не буває нижче 80 0С. Ці планети рухаються ексцентричними і нестабільними орбітами, що веде до різких змін клімату і може призвести до зіткнення планет.

І астрономи ніяк не можуть зрозуміти, як же наша Сонячна система вийшла такою добре організованою для життя? Вони кажуть, що великі крижані планети Уран і Нептун є надто великими, щоб сформуватися на краю Сонячної системи. І звідси роблять висновок, що вони сформувалися ближче до Сонця, тобто колись у Сонячній системі панував той самий хаос, що й у нещодавно відкритих планетних системах.

Але новий підхід еволюціоністів просто означає нову проблему: Як могла з хаосу планет, що безладно рухаються, та стикаються, як більярдні кулі, сформуватися така організована сонячна система як наша? Найкращу відповідь, як і раніше, пропонує Біблія. Сонячна система була спроектована і створена для нас мудрим і люблячим Творцем.

#ДеньзТворцем


Псалом 146:4

«Він знає лік зіркам на небі, усім їм імена дає».

Молитва: Я радію, любий Отче, бо сила, яку Ти дав мені – Твоя любов. Амінь.