Будова атомів

Давайте спробуємо повернутися в перші моменти після ймовірного Великого Вибуху. Еволюціоністи кажуть, що на самому початку все відбувалося з волі випадку. Розмір і заряд електронів, протонів, будова атомів або взагалі саме їхнє існування – все могло влаштуватися як завгодно.

Тепер давайте підемо далі, до того, що ми знаємо про різні атоми та їхню будову. Ми знаємо тільки вуглецеве життя, те, що в основі має атом вуглецю. Його будова робить його єдиним атомом з практично необмеженою здатністю ділити пари електронів з іншими атомами. Тому й можливе утворення різноманітних біологічних молекул, основи життя. Жоден інший атом не може виконати функцію вуглецю. Через особливості будови атоми кисню завжди з’єднуються в пару. Після того, як два атоми з’єдналися, залишаються вільні електрони, і це дає змогу кисню з’єднуватися із залізом. Тому гемоглобін може переносити кисень у крові. Є деякі атоми, які можуть замінити залізо в гемоглобіні, але їхній зв’язок з атомами кисню або занадто сильний, або занадто слабкий. Тож заміни залізу немає. Аналогічно, тільки атом цинку дає можливість білкам виконати роботу з визначення унікальних ділянок ДНК.

Високоточна структура атомів з’явилася точно не в результаті випадкових процесів. Кожен атом був ретельно задуманий і сконструйований Творцем так, щоб підтримувати життя, яке Бог створив через кілька днів після атомів.

#ДеньзТворцем


Послання до Євреїв 11:3

«Вірою ми розуміємо, що віки Словом Божим збудовані, так що з невидимого сталось видиме».

Молитва: Дякую Тобі, Господи, не тільки за життя, яке Ти дав мені, а й за вічне життя. Амінь.