Божественне зцілення

Більшість людей знають, що діабет – хвороба, яка вражає здатність організму регулювати синтез інсуліну. Але мало хто знає, що 60% діабетиків також страждають на проблеми з нервовою системою. Патологія нервів призводить до того, що організм перестає контролювати кров’яний тиск та інших проблем. У деяких хворих розбухають клітини нервів, що гілкуються, через що порушується нормальний клітинний зв’язок.

Вчені-медики провели досліди з гормоном росту, відомим як інсуліноподібний фактор росту I (IGF-I), щоб перевірити, чи не може він зупинити пошкодження нервів. На їх подив IGF-I не тільки зупинив патологічну зміну нервів у щурів, хворих на діабет, але й відновив вже пошкоджені на той момент нерви. Наразі вчені продовжують досліди, щоб визначити, чи безпечний цей засіб для лікування людей.

Чи не означає прогрес у різноманітних медичних дослідженнях, що для процесу зцілення вже не потрібен Бог, що Його допомога стає менш важливою? Багато хто вважає саме так, але правда, що все зцілення йде від Бога. Тому, коли ви молитеся про зцілення, пам’ятайте, що буде на те Божа воля, Він позбавить вас хвороб. У повсякденній практиці Він дає вам зцілення через сучасні ліки та медицину, але якщо Він забажає – Він забере усі ваші недуги одним дотиком.

Точніше кажучи, сучасна медицина – благословіння Боже, надіслане для нашої користі. Незважаючи на всі здобутки, сучасна медицина ніколи не зможе зцілити коріння всіх наших хвороб – гріх. Тільки Ісус Христос може це зробити.

#ДеньзТворцем


Євангеліє від Матвія 9:12

«А Ісус це почув та й сказав: Лікаря не потребують здорові, а слабі!»

Молитва: Дорогий Батьку, я прошу Тебе про міцне здоров’я і дякую Тобі за духовне здоров’я, яке Ти дав мені через Ісуса Христа. Амінь.