Бог простягає нам оливкову гілку

Безперечно, багато видів рослин загинули під час Всесвітнього Потопу за часів Ноя. Вважається, що рослини, які втрачені назавжди під час Потопу, були кращими – як джерело їжі та як сировина для ліків – ніж рослини, які оточують нас зараз. Можливо, тому після Потопу Бог уперше дозволив їсти м’ясо. М’ясо могло компенсувати ті поживні речовини, які людина втратила з втратою допотопних рослин.

У наш час ми використовуємо рослини з усього світу як сировину для сильних лікарських засобів. Олива або маслина — одна з рослин, яка може натякнути на незвичайні властивості, які Бог вбудував у деякі рослини, що зникли. Всі ми чули про цілющу дію оливкової олії. Але, виявляється, з листя оливкового дерева виходять не менш цілющі екстракти. Так, олеуропеїн, що міститься у всіх частинах оливкового дерева, зупиняє накопичення отруйних речовин, що виділяє пліснявий грибок, що росте на горіхах. Олеуропеїн також зупиняє зростання одного зі стафілококів. Дослідження показали, що ця речовина розслаблює гладкі м’язи стінок артерій, тимчасово знижуючи кров’яний тиск. Крім того, він зміцнює серце та запобігає утворенню тромбів та бляшок у системі кровообігу. Інші екстракти, одержувані з оливкового листя, як прекрасні антиоксиданти, а й антитоксини, до того ж смертельні для деяких видів бактерій.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 8:11

«Під вечір голубка повернулася до нього, вона мала у своєму дзьобі оливкову галузку з листям. Тож дізнався Ной, що зійшла вода із землі».

Молитва: Дякую Тобі, Отче Небесний, за всі блага, які дає нам земля. Амінь.