Бджоли на радарі

Мед завжди був популярною їжею. Тисячі років він вважався символом процвітання та достатку. Можливо, саме через пристрасть до меду вчені так багато і часто вивчають бджіл. Нещодавно група вчених оприлюднила результати досліджень, які пояснюють, як бджоли вчяться визначати напрямок польоту та місцезнаходження. Інша група опублікувала інформацію, в якій йдеться про те, що бджоли знають, на яку відстань вони полетіли від вулика.

Перш, ніж медоносна бджола вперше зможе вилетіти з вулика в пошуках їжі, вона потребує принаймні одного тренувального польоту. Дослідники спритно закріпили на бджолах крихітні дроти, щоб простежити маршрути польоту бджіл. За допомогою радара вчені відстежували та складали карту пересування. Виявилося, що спочатку «стажерка» зависає на деякий час перед вуликом, потім летить прямо від вулика, але недалеко, а потім повертається. З кожним новим вильотом учениця летить дедалі швидше, демонструючи чудові успіхи у навчанні.

Народ Ізраїлю змушений був поневірятися 40 років пустелею, тому що вони не довірилися Богові та Його словам і відмовилися виконувати Його завіти. Пробираючись через пустелі цього життя, ми, віруючі, повинні врахувати урок Ізраїлю і довіряти Слову Божому, навіть якщо ми не розуміємо, як Бог зможе виконати Свої обітниці. Його Слово несе нам звістку про спасіння в Ісусі Христі, і Слово це солодше за мед. Віра в Його обітниці приведе нас у обітовану землю раю.

#ДеньзТворцем


Книга Чисел 13:27

«Вони розповіли: «Ми пішли в землю, куди ти нас послав. Справді, вона тече молоком і медом, і це плоди її».

Молитва: Дорогий Батьку, дякую Тобі за Слово Твоє і за спасіння, яке воно принесло мені через Ісуса Христа. Амінь.