Бактерії проти бактерій

Коли Бог закінчив створення світу на шостий день, Він оголосив, що все створене ним «вельми добре». Не було ні смерті, ні розкладання, ні болю, ні хвороб. Коли Адам та Єва згрішили, їхні дії привели у світ хвороби, тлін та смерть. Як закінчений, досконалий світ міг усе це приховувати?

Останні дослідження у стоматології – щодо стратегічної боротьби з карієсом – можуть дати відповідь на це питання. Бактерії, що викликають карієс, виробляють молочну кислоту. Молочна кислота роз’їдає зубну емаль, що спричиняє карієс. Вчені генетично вивели природну форму цієї бактерії, яка виробляє хімічну сполуку, яка вбиває у нас у роті першу форму бактерії. Потім вони блокували здатність бактерії виробляти молочну кислоту. Вчені вважають, що вони розробили нешкідливу бактерію, яка витіснить та замінить шкідливу. Це дослідження порушує цікаве питання: чи можливо, що спочатку ця бактерія в нашій ротовій порожнині була безпечною, але після гріхопадіння Адама лише незначна зміна зробила її шкідливою?

Жодній генній інженерії чи сучасним наукам не перемогти наслідки гріхопадіння. Тільки Син Божий, Ісус Христос, може забрати у нас провину за наші гріхи і дати нам життя вічне.

#ДеньзТворцем


Книга Буття 3:19

«Добуватимеш хліб у поті лиця свого, аж доки не помреш і не станеш знову землею. Бо створений був із неї. Через те, що зробив Я тебе з пороху земного, станеш знову ним, коли помреш».

Молитва: Допоможи мені, любий Батьку, не збитися з курсу і націлюватися на небеса, де все ідеально. Амінь.