Американські світлячки

Нещодавно канал Creation Moments випустив програму про азіатські світлячки, які блимають в унісон. У багатьох виникло запитання: «А в Америці є світлячки, які теж так можуть?» Одна жінка з Теннесі, знайома з інформацією, що лягла в основу передачі, відповіла на це запитання. Вона зв’язалася з дослідником Південного університету Джорджії та розповіла про вид американських світлячків, які абсолютно чітко блимають в унісон. Спочатку вченим було дуже складно повірити, що існує ще один вид комах, що світяться, який здатний виконувати таку складну дію. Але зараз знайшли вже кілька видів світлячків, що мешкають на території Америки, які синхронно вмикатимуться та вимикатимуться.

Нові види світлячків-синхроністів виявили на сході Сполучених Штатів, на півночі Пенсільванії, і далі – вниз, аж до Джорджії. Знайшли таких світлячків і в Техасі. І в штатах біля Мексиканської затоки. У кожному випадку самці світлячків синхронізують своє свічення – виходить вражаюче світлове шоу. Є світлячки, які збираються до гуртів, сотні «ліхтариків» включаються одночасно, і таке світлове шоу триває до трьох чи чотирьох хвилин.

Вчені намагаються пояснити складну поведінку таких, начебто, простих істот. Але як би вчені не пояснювали це явище, виходить, що у світлячка, у його крихітному мозку, є щось на кшталт ритмоводія. І це їх дуже непокоїть – для прихильників еволюційної теорії такий варіант є неприйнятно складним. Але для нас, людей, які знають про всемогутнього Творця, синхронне сяйво сотень світлячків – лише один прояв досконалості Його роботи.

ДеньзТворцем


Євангеліє від Матвія 5:16

«Отак ваше світло нехай світить перед людьми́, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі».

Молитва: Отче Наш, нехай моє світло сяє для інших, щоб люди могли побачити Твою роботу. Амінь.