А ваш прапрадід вже народився?

А ваш прапрадід вже народився? Якщо ні, то він не ваш прапрадід! Здається, що це питання з каверзою. Але якщо розглядати так звані свідчення еволюції людини, скам’янілі останки, то виявляється, що наш імовірний прапрадід з’явився не в той історичний період. Нещодавно наново визначали вік скам’янілих черепів Homo erectus, знайдених у 1931 і 1933 роках, і виявилося, що ці «еволюційні предки людини» жили саме в епоху людини. Їх сучасний вік підтверджують геологічні утворення, в яких знайшли черепи. Власне, у двох місцях розкопок, розташованих поруч, було знайдено і останки сучасної людини, і останки Homo erectus!

Еволюціоністи вважають, що останкам Homo erectus 27 000 років. Не можна забувати, що це їхній вік згідно з еволюційною інтерпретацією. Але важливіше те, що Homo erectus і люди, такі ж, як ми з вами, жили одночасно. Це не дає спокою вченим – прихильникам еволюції, і вони вдаються до різних хитрощів, щоб якось уникнути проблеми. Вони говорили, що скам’янілі людські останки лежать в іншому геологічному шарі, а зовсім не в тому, що й останки Homo erectus. Але фотографії заперечують цю заяву. Потім вони казали, що людські останки були вимиті з верхніх шарів ґрунту, а потім осіли у нижніх шарах. Проти такої ідеї свідчать чудовий стан людських кісток та супутніх останків.

Іншими словами, Homo erectus не можна вважати доказом еволюції людини, і ще одна спроба спростувати Слово Боже про створення людини зазнала поразки!

#ДеньзТворцем


 Книга Буття 5:2

«Чоловіком і жінкою Він їх створив, і поблагословив їх. І того дня, як були вони створені, назвав Він їхнє ймення: Людина».

Молитва: Дорогий Господи, ми дякуємо Тобі за те, що Ти не тільки створив нас, але й віддав своє життя, щоб спасти нас. Амінь.