А у вас зростають нові клітини головного мозку?

Виявляється, ми створені навіть краще, ніж здається. Тіло людини та всі системи організму – це просто диво інженерної думки. Мозок людини – найскладніша організована матерія у всесвіті. І ось нові дослідження показали, що мозок людини влаштований навіть ще досконаліше, ніж вважалося раніше.

Раніше вважалося, що ви народжуєтесь із деякою кількістю клітин головного мозку, і більше клітин ви не отримаєте, так і проживете з ними все життя. Пізніше дослідження показали, що у канарок під час навчання новим пісням виростають нові клітини. Подальші дослідження виявили, що у гіпокампі людини виростають нові клітини. Гіпокамп – це ділянка головного мозку, що відповідає за формування спогадів і запам’ятовування нових осіб. Пізніші дослідження показали, що в корі головного мозку теж щодня з’являються нові клітини. Кора головного мозку – це ділянка, відповідальна за розумові здібності та інтелект, а також за особистість людини. Досліди, проведені на макаках, показали, що буквально щодня до клітин кори великих півкуль додаються тисячі нових клітин. Вчені припустили, що цей процес відбувається у мозку людини, оскільки організм мавпи, зазвичай, функціонує аналогічно організму людини. Вчені сподіваються, що ці знахідки допоможуть знайти та розробити нові ліки від дегенеративних захворювань мозку, а також замінити клітини, уражені та втрачені з віком.

Бог дав нам чудові тіла, з дивовижними властивостями та здібностями, про які ми продовжуємо дізнаватися. У всьому всесвіті не знайдеться такої кількості удачі, щоб сліпа еволюція отримала шанс створити наші тіла, вже не кажучи про людський мозок! Саме наше існування несе свідчення мудрості та могутності Бога.

#ДеньзТворцем


Псалом 106:8

«Тож хай прославляють Господа за Його милосердя і Його чудеса для людських синів!».

Молитва: Дякую Тобі, Господи, за всі Твої дари, що уможливлюють моє існування. Амінь.