А що нам скаже про еволюцію Чумацький Шлях?

Якщо подивитися на розміри Всесвіту, то може трохи простіше буде уявити собі, що еволюція можлива. Зрештою, коли ми бачимо галактики, які, як то кажуть, знаходяться від нас у мільярдах світлових років, мільйони років існування зірок уже не здаються таким неймовірним терміном. Але, правду кажучи, нескінченність космосу насправді не така доброзичлива до заяви еволюції, що вік Всесвіту і Землі – мільярди років.

Галактика Чумацький шлях, як і інші галактики, спіральна. Ви, напевно, бачили картинки, де зірки спіральними рукавами закручуються навколо яскравого центру нашої галактики. Зірки, розташовані найближче до центру галактики, обертаються навколо нього швидше за ті зірки, що лежать далі по спіральних рукавах. І коли обчислюєш цю різницю швидкості, виявляється, що наша галактика, як і наша Земля, не може бути такою давньою, їм не може бути мільярди років. Якби Чумацькому Шляху було мільярд років, спіральні рукави давним-давно перетворилися б на зірковий диск. Вчені-еволюціоністи визнають цю проблему, називаючи її «дилемою скручування галактики». Але вони так і не змогли знайти пояснення, яке можна було б вважати задовільним.

Ми шукаємо навколо себе свідчення про вік нашого світу, і відповіді, які ми досі знайшли, можуть дати нам тільки верхню межу. Вони не можуть підказати нам точний вік. Але навіть розмір Всесвіту не підтверджує ідею, що світобудові мільярди років. Якщо ж ми порівняємо і об’єднаємо біблійні родоводи, які насправді не що інше, як стародавні календарі, ми отримаємо вік Всесвіту – трохи більше шести тисяч років.

#ДеньзТворцом


Книга Йова 22:12

«Хіба не бачить Той, Хто живе на висотах, Який упокорює тих, котрі гордовито підносяться?»

Молитва: Отче, я славлю Тебе і дякую Тобі за те, що незважаючи на Твою велич, Ти полюбив мене через Сина Свого, Ісуса Христа. Амінь.